آموزش آیلتس اکسین چنل | یادگیری مهارت ها و تکنیک های آزمون آیلتس ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۱۸:۲۰:۵۰

تنها با ۳۰ دقیقه زمان در روز آیلتس ۷.۵ بگیرید
اپلیکیشن آموزش آیلتس محصولی جدید از اکسین چنل است که به متقاضیان یادگیری زبان برای آیلتس این امکان را می دهد که هر زمان و هر مکان ، با روشی سریع خود را برای آزمون آیلتس آماده کنند .
آموزش آیلتس در اکسین چنل
هر ۸ هفته یک نمره آیلتس
برنامه آموزش آیلتس اکسین چنل به نحوی تدوین شده است که هر ۸ هفته شاهد پیشرفت یک نمره در مهارت های آزمون آیلتس خواهید بود.
آموزش آیلتس اکسین چنل
یادگیری تکنیک های پاسخ دهی به هر آزمون
در اپلیکیشن آیلتس اکسین چنل نکات میان بر و تکنیک های پاسخ دهی در آزمون آیلتس را همراه با تدریس برترین اساتید آیلتس کشور بیاموزید.
آموزش آیلتس اکسین چنل
تقویت مهارت های مورد نیاز هر آزمون
در اپلیکیشن آموزش آیلتس همه مهارت های مورد نیاز در این آزمون را به شیوه تعاملی و با روش منحصر به فرد انجمن آموزش اروپا تقویت کنید.
آموزش آیلتس اکسین چنل
افزایش دایره لغات
به طرز چشم گیری دایره لغات خود را افزایش دهید و به صورت کاربردی این لغات را به حافظه بلند مدت خود بسپارید تا در آزمون با کوچک ترین مشکلی روبرو نشویم.
آموزش آیلتس اکسین چنل
یادگیری نکات گرامری آیلتس یکبار برای همیشه
با اپلیکیشن آموزش آیلتس اکسین چنل مشکلات گرامری خود را برای همیشه حل کنید تا در آزمون آیلتس با اعتماد به نفس وارد شوید
آموزش آیلتس اکسین چنل

دانلود اکسین چنل آیلتس

————————–

 

 

آیلتس چیست و آموزش آیلتس چه فوایدی دارد ؟

آیلتس ( IELTS ) یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (International English Language Testing System)، یک امتحان جهانی شناخته شده برای ارزیابی زبان انگلیسی به شمار می رود. بسیاری از مردم به خوبی می دانند که داشتن یک نمره خوب در آیلتس تنها راهی است که ثابت می کند آنها دارای مهارت کافی در زبان انگلیسی برای ورود به یک دانشگاه برتر هستند. همچنین نمره‌های آیلتس توسط دولت‌ها و سازمان‌های حرفه‌ای به عنوان پارامتری مهم در مهاجرت تحصیلی و شغلی محسوب می‌شود. از این رو دریافت نمره خوب در آیلتس برای بسیاری از مردم و به دلایل گوناگون دارای اهمیت است.

می توانید یک ارزیابی منصفانه از توانایی‌های خود در زبان انگلیسی بدست آورید

شاید دوستتان به شما گفته باشد که انگلیسی را بسیار خوب صحبت می کنید یا شاید همیشه در امتحانات مدرسه موفق هستید. اما آیا واقعاً از سطح خود آگاه هستید؟ زمانی که در آزمون آیلتس شرکت می کنید، مهارت شما در برابر یک معیار دقیق و جهانی آیلتس مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد که در مراحل یادگیری شما تاثیر به سزایی دارد

می توانید مدرکی را دریافت کنید که در بسیاری از جاها معتبر است.

با طی کردن دوره ی آموزش آیلتس اکسین چنل و شرکت در آزمون آیلتس، نمره ای را دریافت می کنید که از سوی هزاران موسسه در سراسر دنیا قابل قبول ومورد تایید  است، این موسسات شامل شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های حرفه‌ای و دفاتر دولتی می گردد. نمره آیلتس همچنین در دوره های تحصیلات تکمیلی نیز مورد نیاز شما خواهد بود

می توانید مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید و از آن بهره گیرید

بعضی از دانش آموزان نسبت به برخی از مهارت‌ها در مقایسه با مهارت‌های دیگر علاقه بیشتری نشان می دهند. زمانی که در آزمون آیلتس شرکت می کنید، تمامی چهار مهارت شما مورد ارزیابی قرار می گیرد که شامل مهارت‌های گوش‌دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن است، از این رو، برای موفقیت، نیاز دارید تا بر روی تمامی آنها کار کنید.

می توانید به دانش بهتری از حوزه زبان انگلیسی که مورد نیازتان است، دست یابید

اگر در آزمون آکادمیک آیلتس شرکت کنید، با انواع یا حوزه‌های  مورد نیاز بیشتری برای تحصیلات کارشناسی ارشد یا سطوح تکمیلی در زبان انگلیسی، آشنا خواهید شد. در آزمون آکادمیک ، متون reading  و writing  اختصاصا در زمینه های دانشگاهی و علمی است یعنی  بسیار تخصصی تر و در زمینه های مختلف می باشد.

انگیزه بیشتری برای سخت درس خواند خواهید یافت، زیرا هدف مشخصی دارید

اگر اهداف و انتظارات مشخصی نداشته باشید، محول کردن وظایف روزانه درس خواندن به روز دیگری، کار راحتی می شود. شرکت در آزمون آیلتس به شما انگیزه کافی برای سخت درس خواندن به منظور بهبود زبان انگلیسی تان را می دهد. همچنین آموزش آیلتس در اکسین چنل  همراه با معلم خصوصی میباشد که به شما کمک میکند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۳۲ میانگین امتیازات ۴٫۱۳ از ۵)
Loading...