آموزش از طریق موبایل
نسل جدید آموزش در دنیاست

در اکسین چنل همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا، آموزش از طریق موبایل صورت می گیرد. در طول یک روز با تماشای ویدئوهای آموزشی و انجام تمرینات روزانه تمامی مهارت های زبانی از جمله گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نوشتاری را به طور کامل فرا می گیرید .برای تکمیل آموزش هم یک مدرس در تمام طول دوره در کنار شما خواهد بود و مطالب مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.

در ادامه با این بخش ها آشنا می شویم:

معلم آنلاین اختصاصی

در تمامی روزهای هفته یک معلم به صورت آنلاین در ارتباط با شماست که مطالب تکمیلی و یا نکات آموزشی مورد نیاز شما را برایتان ارسال می کند. با استفاده از این مطالب می توانید آموزش صورت گرفته در سه بخش قبل را تکمیل نمایید. این پیام ها شامل تصاویر، متن، صوت و ویدئو است که یک نمونه از آن را در بالا می بینید.

تمرین های روزانه

در بخش Practice تمریناتی متنوع و متناسب با درس هر روز قرار داده شده است تا زبان آموز میزان یادگیری خود را سنجیده و درس ان روز را جمع بندی کند .تمرینات به شکلی طراحی شده اند دقیقه زمان ۳ انجام تمرین هر روز حداکثر ، که خواهد برد

 

ویدئوی آموزش اصلی درس

در بخش Learn ویدئوی آموزش اصلی درس که فیلمی از معلم غیر ایرانی است نمایش داده می شود .مدرس امریکایی ما موضوع کاربردی هر دقیقه ۳ روز را در قالب کلاسی حداکثر ای به روشی گرافیکی و جذاب به شما آموزش خواهد داد .نمونه ای از این ویدئو را می توانید در بالا ببینید.

ویدئوی آماده سازی درس روز

در بخش prepare فیلمی از تدریس معلمی ایرانی که موضوع درسی آن روز را به روشی دوستانه و ساده مطرح می کند نمایش داده می شود . در این بخش برای سطوح مبتدی مطالبی به زبان فارسی نیز گفته می شود تا ذهن زبان آموز را برای ورود به بخش اصلی آماده کند .نمونه ای از این ویدئو را می توانید در بالا ببینید.

تمرینات مختلف برای تقویت مهارت های مختلف شما

سیستم آموزشی اکسین چنل فراتر از اپلیکیشن موبایل است…

۱۰ دقیقه زمان در روز، ۲۴ هفته آموزش = یک سطح از سطوح اتحادیه اروپا

0
موضوع کاربردی
0
مدرس بین المللی
0
ساعت فیلم آموزشی
0
سطح آموزشی

اپلیکیشن مورد تایید انجمن آموزش اروپا

ساختار آموزشی اپ اکسین چنل و محتوای آموزشی آن به طور کامل توسط انجمن آموزش اروپا مستقر در اتریش مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته است .بنابراین می توانید با ‌ اطمینان خاطر از محتوای آموزشی این اپ برای پیشرفت زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

مدرک معتبر بین المللی EAE

در اکسین چنل پس از پایان کامل هر سطح از سطوح CEFR، شما می‌توانید در آزمون مربوط به آن سطح که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود شرکت نموده و با موفقیت در آن، مدرک بین المللی مربوط به سطح خود را از انجمن آموزش اروپا (EAE) دریافت نمایید.