آموزش از طریق موبایل
نسل جدید آموزش در دنیاست

در اکسین چنل همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا، آموزش زبان از طریق موبایل یا M-Learning صورت می‌گیرد.

در طول دوره با تماشای ویدئوهای آموزشی و انجام تمرینات روزانه تمامی مهارت‌های زبانی از جمله گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نوشتاری را به طور کامل فرا می‌گیرید.

برای تکمیل آموزش زبان هم یک مدرس در تمام طول دوره در کنار شما خواهد بود و مطالب مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.

بخش‌های آموزش زبان در اکسین‌چنل

۱- ویدئوی آماده سازی (Prepare)

هر روز در بخش Prepare اکسین‌چنل، یک مدرس ایرانی موضوع درس را به روشی دوستانه و ساده برای شما مطرح می‌کند. برای سطوح مبتدی مدرس در این بخش قسمتی از آموزش را به زبان فارسی ارائه می‌کند تا ذهن زبان آموز برای ورود به بخش اصلی (Learn) آماده شود. نمونه‌ای از این بخش را می‌توانید اینجا ببینید.

۲- ویدئوی اصلی درس (Learn)

در بخش Learn از اکسین‌چنل، هر روز یک ویدئوی آموزشی از یک مدرس غیر ایرانی (native) می‌بینید. مدرسین آمریکایی و انگلستانی ما، درس هر روز را در قالب کلاسی ۳ دقیقه‌ای و با روشی جذاب به شما آموزش خواهند داد. نمونه‌ای از این دروس را می‌توانید اینجا ببینید.

۳- تمرین روزانه (Practice)

در بخش Practice هر روز یک تمرین متفاوت و متناسب با درس آن روز برای شما قرار داده شده تا میزان یادگیری خود را بسنجید و درس آن روز را جمعبندی کنید. تمرینات متنوع این بخش به شکلی طراحی شده‌اند که مهارتهای گفتار، نوشتار، گرامر و درک مطلب شما را به صورت یکنواخت تقویت کنند. انواع تمرینات اکسین‌چنل را اینجا ببینید.

۴- مطالب لایوباکس (Livebox)

در تمامی روزهای هفته بخشی از مطالب مکمل به صورت فیلم، عکس و یا پادکست توسط مدرسین ما برای شما ارسال میشود. این مطالب برای همیشه در بخشی از اپلیکیشن به نام لایوباکس ذخیره می‌شوند. با استفاده از این مطالب که نمونه آن در این ویدئو موجود است می‌توانید آموزش صورت گرفته در سه بخش قبل را تکمیل نمایید.

سیستم آموزش زبان اکسین چنل فراتر از یک اپلیکیشن موبایل است…

۰
موضوع کاربردی
۰
مدرس بین المللی
۰
ساعت فیلم آموزشی
۰
سطح آموزشی
یادگیری زبان

اکسین‌چنل
یک سیستم مدون آموزشی

با تنها ۱۰ دقیقه زمان در روز می‌توانید در طول ۶ ماه، یکی از سطوح اتحادیه اروپا (CEFR) را پشت سر بگذارید و مدرک معتبر از انجمن آموزش اروپا دریافت کنید.

اگر آموزش‌های ارائه شده در هر روز برای شما کافی نیست و یا نیاز به تمرین و تکرار بیشتر دارید می‌توانید از سرویس معلم خصوصی استفاده کنید. معلم خصوصی در طول روز به صورت آنلاین و در طول شب به صورت آفلاین در دسترس شماست.

شما میتوانید بدون محدودیت زمانی با معلم خصوصی خود از طریق اپلیکیشن در ارتباط باشید، تمرینات انجام شده را برای وی بفرستید، با او مکالمه کنید و یا حتی رفع اشکال انجام دهید.

برای آشنایی بیشتر با دوره‌های اکسین‌چنل اینجا کلیک کنید.

تمرینات مختلف برای تقویت مهارت های مختلف شما

یادگیری زبان

اپلیکیشن مورد تایید انجمن آموزش اروپا

ساختار آموزشی اپ اکسین چنل و محتوای آموزشی آن به طور کامل توسط انجمن آموزش اروپا مستقر در اتریش مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته است .بنابراین می توانید با ‌ اطمینان خاطر از محتوای آموزشی این اپ برای پیشرفت زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

آموزش زبان

مدرک معتبر بین المللی EAE

در اکسین چنل پس از پایان کامل هر سطح از سطوح CEFR، می‌توانید در آزمون مربوط به آن سطح که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود شرکت نموده و با موفقیت در آن، مدرک بین المللی مربوط به سطح خود را از انجمن آموزش اروپا (EAE) دریافت نمایید.

برای اطلاع از آفرها و تخفیف‌های ویژه اکسین‌چنل در فرم زیر ثبت نام کنید

آموزش زبان
آموزش زبان
آموزش زبان