اکسین چنل بر روی چه گوشی‌هایی قابل استفاده است؟

اکسین‌چنل بر روی نمامی گوشی‌های موبایل و تبلت که دارای سیستم عامل اندروید یا iOS باشند قابل استفاده است.

آیا برای استفاده از اکسین چنل نیاز به اینترنت است؟

بله بخشی از محتوای آموزشی اکسین چنل آنلاین است اما شما می‌توانید به راحتی محتوای مورد نظرتان را برای استفاده آفلاین دانلود کنید.

آیا با یک بار ثبت نام می توان دوره آموزشی را بر روی چند دستگاه مشاهده کرد؟

خیر. دوره ثبت‌نام شده تنها مختص به یک دستگاه است و بر روی دستگاه دیگری قابل دسترسی یا انتقال نیست.

شرایط دریافت مدرک انجمن آموزش اروپا چیست؟

بعد از پایان هر سطح در دوره‌های ۶ ماهه و یک ساله میتوانید در آزمون آنلاین انجمن آموزش اروپا شرکت کنید و در صورت موفقیت مدرک بین المللی خود را دریافت کنید.

آیا با استفاده از مطالب آموزشی اکسین چنل، مهارت درک مطلب را هم تمرین خواهم کرد؟

هر پنج شنبه، یک متن کوتاه بهمراه صوت برای شما در نظر گرفته شده است که پس از مرور آن، باید به سوالات درست یا غلط پاسخ دهید و بدین ترتیب مهارت خواندن و درک مطلب را تمرین خواهید نمود.

آیا با ثبت نام در اکسین چنل به محتوای هفته های آینده دسترسی دارم؟

خیر. با توجه به مدل آموزشی اکسین چنل، محتوای هفته های آینده به صورت اتوماتیک با فرارسیدن روز شنبه هر هفته فعال شده و در اختیار شما قرار می گیرند.

آیا سرفصل ها و کلیات هفته های بعدی قابل دسترس می باشد؟

بله. شما میتوانید با ورود به بخش “برنامه آموزشی” از صفحه اصلی اپ موضوعات هفته های آینده را مشاهده کنید و با کلیک بر روی هر کدام دستاوردهای کلی هفته را ببینید. این اطلاعات در بخش برنامه آموزشی وبسایت نیز قابل مشاهده است.

آیا برای ثبت نام در اکسین چنل نیاز به کد ثبت نام است؟

اگر ثبت نام خود را با انتخاب یکی از دوره‌‌های ۳ ماهه، ۶ ماهه و یک ساله در اپ انجام دهید نیاز به هیچ کد ثبت نامی ندارید و دوره ثبت نام شده به صورت خودکار فعال میشود. اما چنانچه خرید خود را از طریق سایت انجام دهید و یا کارت ثبت نام خریداری کرده باشید لازم است با ورود به بخش ثبت نام در اپ، کد دریافتی را در بخش ثبت کد وارد نمایید.

کد قرعه کشی چیست؟

هر زبان آموز به تعداد هفته های ثبت نام شده در اکسین چنل کد قرعه کشی دریافت میکند. این کدها شانس های برنده شدن در قرعه کشی بی‌ام‌و X3 هستند و در اولین گزینه منوی اصلی قابل مشاهده اند.

چگونه میتواند ثبت نام قبلی خودم را بازیابی کنم؟

بعد از ثبت نام در هر دوره، اکسین چنل بر روی گوشی شما فعال میشود و همیشه فعال میماند. بنابر این حذف اپلیکیشن و نصب مجدد آن مشکلی در خریدهای قبلی شما ایجاد نمیکند.

اکسین چنل چه سطوح آموزشی را پوشش میدهد؟

در حال حاضر اکسین چنل از سطح A0 که پایین ترین سطح زبان انگلیسی است تا سطح B1 بر اساس سطوح CEFR را پوشش میدهد و سطوح بالاتر از B1 نیز به زودی به اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

آیا اکسین چنل برای آموزش زبان های دیگر نیز وجود دارد؟

در حال حاضر آماده سازی دوره های آموزش زبان آلمانی و زبان فرانسوی آغاز شده و به زودی برای شما قابل دسترس خواهد بود.