دوره های آموزش زبان

اپلیکیشن آموزش زبان اکسین چنل در جهت سهولت استفاده زبان آموزان و متناسب با شرایط و نیازهای شما همراهان عزیز دوره های آموزشی متفاوتی را طراحی و ارائه نموده است . هر دوره به تنهایی دانش زبانی شما را متناسب با طول دوره و امکانات پیش بینی شده در آن افزایش می دهد. استفاده از مدرسان بین المللی و روش های آموزش تعانلی زبان انگلیسی دوره های آموزشی اکسین چنل را منحصر به فرد نموده است .

لازم به ذکر است با ثبت نام در هر یک از دوره های اکسین چنل شانس شرکت در قرعه کشی BMW اکسین‌چنل که با برنامه ریزی قبلی و اطلاع رسانی عمومی انجام خواهد شد را پیدا میکنید.در ادامه با ویژگی های هر دوره و امکانات آن بیشتر آشنا می شویم :

دوره های آموزش زبان

دوره رایگان آموزش زبان اکسین چنل

در دوره رایگان اکسین چنل امکان استفاده همیشگی از محتوای لایو باکس برای زبان آموزان گرامی فراهم گشته است علاوه بر این دوستان عزیزی که از این دوره بهره می گیرند می توانند در آزمون های هفتگی اکسین چنل نیز شرکت کرده و هر زمان که تمایل داشتند به دوره های بالاتر آموزش زبان اکسین چنل ارتقا یابند. جهت استفاده از این دوره تنها کافی است اپلیکیشن آموزش زبان اکسین چنل را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب نمایید و از محتوای رایگان آن لذت ببرید .

دوره رایگان آموزش زبان اکسین چنل همواره رایگان باقی خواهد ماند

دوره های آموزش زبان

دوره سه ماهه آموزش زبان اکسین چنل

در دوره آموزش سه ماهه علاوه بر استفاده از امکانات دوره رایگان و استفاده از لایوباکس ، زبان آموزان با ۱۲ موضوع کاربردی در ۱۲ هفته آشنا شده و نیمی از یک سطح آموزش زبان اتحادیه اروپا را میگذرانند . سطح آموزشی متناسب با دانش زبانی شما توسط خود شما امکان پذیر گشته و امکان تغییر سطح رایگان در طول دوره برای شما زبان آموزان گرامی فراهم گشته است. لازم به ذکر است انجمن آموزش اروپا برای دوره های کوتاه مدت سه ماهه مدرک آموزش زبان بین المللی در نظر نگرفته است و زبان آموزان برای دریافت مدرک آموزش زبان نیاز به ادامه دوره و تکمیل کامل یک سطح دارند.

۱۲ موضوع کاربردی در ۱۲ هفته همراه با مدرسان نیتیو اکسین چنل و با روش انجمن آموزش اروپا

دوره شش ماهه آموزش زبان اکسین چنل

در دوره شش ماهه آموزش زبان اکسین چنل علاوه بر امکانات لایو باکس و آزمون های هفتگی زبان آموزان با ۲۴ موضوع کاربردی در زبان انگلیسی در ۲۴ هفته همراه با اساتید بین المللی  اکسین آشنا شده و یک سطح آموزش زبان اتحادیه اروپا را می گذرانند . علاوه بر این با پایان یافتن سطح آموزشی ، آزمون پایان دوره زبان توسط انجمن آموزش اروپا برگزار می گردد و مدرک پایان دوره رسمی به زبان آموزان اعطا خواهد شد. شرکت کنندگان در این دوره ۲۴ کد قرعه کشی جایزه ویژه اکسین چنل را نیز دریافت خواهند کرد.

دوره های آموزش زبان

دوره یکساله آموزش زبان اکسین چنل

در دوره یکساله نیز همانند سایر دوره ها امکان استفاده همیشگی از محتوای آموزشی رایگان و آزمون های هفتگی وجود دارد و در کنار آن زبان آموزان می توانند از آموزش یکسال کامل اکسین چنل در ۵۲ موضوع کاربردی همراه با مدرسین نیتیو و دروس تعاملی بهره گیرند و در انتها مدرک پایان دوره ۲ سطح از انجمن آموزش اروپا را دریافت کنند . هدیه ویژه اکسین چنل به متقاضیان دوره یکساله علاوه بر محتوای غنی آموزشی این دوره ، ۵۲ کد قرعه کشی بی ام و میباشد که خدمت همراهان ما تقدیم می گردد.

دوره های آموزش زبان اکسین چنل در یک نگاه

با اتمام هر سطح از سطوح آموزش زبان انجمن آموزش اروپا شما با تحولی شگرف در دانش زبانی خود روبرو خواهید شد ، همین الان اکسین چنل رو نصب کنید و با روزی ۱۰ دقیقه یه زبون دیگه یاد بگیرید

 

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (میانگین امتیازات: ۵٫۵۰)

Loading...
با دوستان خود به اشتراک بگذارید!