معلم خصوصی زبان

سرویس معلم خصوصی اکسین چنل ، تحولی در آموزش آنلاین

در این ویدئوی کوتاه با سرویس معلم خصوصی اکسین‌چنل آشنا شوید

 روش فعال سازی و استفاده از سرویس معلم خصوصی اکسین چنل

  • وارد اپلیکیشن اکسین چنل شوید و اگر هنوز آن را نصب نکردید آن را از اینجا دانلود و نصب کنید.

  • بعد از انجام فرایند فعالسازی شماره موبایل، وارد بخش ثبت نام شوید.

  • از لیست دوره ها، یکی از دوره های دارای معلم خصوصی را انتخاب کنید.

  • اگر قبلا در دوره دیگری ثبت نام کردید اکنون میتوانید دوره خودتان را ارتقا بدهید.

  • پس از تکمیل مراحل ثبت نام ، سرویس به صورت خودکار برای شما فعال خواهد شد.

  • حالا با کلیک بر آیکون معلم خصوصی در پایین صفحه اپلیکیشن از سرویس معلم خصوصی لذت ببرید.

معلم خصوصیهمه مدرسین زبان بر این عقیده هستند که یادگیری زبان بدون تمرین و تکرار غیرممکن و حداقل بسیار سخت و زمانبر است. در استفاده از روش های آموزشی مانند اکسین‌چنل نیاز به کسی که بتواند به سؤال های زبان آموزان پاسخ دهد، آنها را راهنمایی کند و با آنها به تمرین بپردازد حس میشود.

به همین دلیل سرویس معلم خصوصی را راه اندازی کردیم تا حتی زبان آموزانی که در دورترین نقاط کشور زندگی میکنند هم بتوانند به مدرسین با تجربه و برجسته دسترسی داشته باشند و بتوانند آنچه را که از طریق دروس روزانه اپلیکیشن یاد میگیرند مورد تمرین و تکرار قرار دهند و همچنین مهارتهای کلامی خود را در زبان انگلیسی تقویت کنند.

شما هم میتوانید برای استفاده از این سرویس منحصر به فرد و داشتن یک مدرس خصوصی در اکسین چنل، در دوره های دارای معلم خصوصی از طریق اپلیکیشن ثبت نام کنید و یا اگر در حال حاضر از کاربران دوره های عادی اکسین چنل هستید، دوره خود را ارتقا بدهید.

معلم خصوصیسرویس معلم خصوصی اکسین چنل این امکان را در اختیار مدرسین زبان در سراسر کشور قرار می دهد تا به عنوان معلم خصوصی در اکسین چنل فعالیت داشته باشند و بتوانند از طریق اکسین چنل با زبان آموزانی از سراسر جهان در ارتباط باشند، به آنها آموزش دهند و از این طریق بدون واسطه کسب درآمد کنند.

فرایند شروع فعالیت به عنوان معلم خصوصی در اکسین چنل با تکمیل فرم درخواست همکاری آغاز میشود که میتوانید آن را در اینجا تکمیل کنید. پس از آن کارشناسان ما سوابق شما را بررسی میکنند و در صورت تایید اولیه به یک مصاحبه اینترنتی دعوت میشوید. در این مرحله توانمندی شما برای آموزش آنلاین کاربران مورد ارزیابی قرار میگیرد. در صورت تایید نهایی، شما به عنوان یکی از مدرسین خصوصی اکسین چنل شناخته میشوید و کاربران می‌توانند شما را به عنوان معلم خصوصی خود در اپ انتخاب نمایند.

با استفاده از اطلاعات کاربری که به شما داده میشود میتوانید به پنل پاسخگویی آنلاین وارد شوید و شروع به آموزش زبان به زبان آموزان خود شوید!